Jdi na obsah Jdi na menu
 

NICOV-ČERVENCOVÁ POUŤ 2018

26. 6. 2018

Poutní slavnost v Nicově                                                                      ze svátku Navštívení Panny Marie                                                            v neděli 1.července 2018

Program:                                                                                                8.30  modlitba růžence                                                                             9.00  Mše svatá                                                                                                                                                                                                        11.00  Mše svatá - P.Alvarez Kodeda OP                                                                                                          

 Příležitost ke Svátosti smíření                                                                                                                                              Srdečně zveme!