Jdi na obsah Jdi na menu
 

NICOVSKÁ POUŤ - ZÁŘÍ 2017

25. 8. 2017

POUTNÍ SLAVNOST  V  NICOVĚ                                                                          ze      ze svátku Narození Panny Marie                              v neděli 10.září 2017

program:

 8.30     modlitba růžence                                                                                                                                          9.00    Mše svatá                                                  10.30  modlitba růžence                                         11.00    Mše svatá                                                                                      celebruje  P.ThDr.Reginald P.Větrovec,                                 

 

        příležitost ke svátosti smíření

        Srdečně zveme!